Bir Startup'tan Para Kazanmak

Birim Ekonomisi & Startup Finansalları & Gelir Modelleri & Growth Hacking

Bu eğitim Berhan’ın yıllar içinde kendisine global başarı ve para kazandıran tüm Growth Hacking, global büyüme ve finansal teknikleri anlattığı kapsamlı bir girişimcilik eğitimidir. Berhan aynı zamanda bu eğitim içeriğini son 3 yıldır Founder Institute, Workup by İş Bankası, Hackquarters gibi çeşitli inkübasyon programlarında vermektedir. Bu eğitim, temel olarak ürün, kullanıcı kazanımı, kullanıcıya alışkanlık kazandırma, iş modeli ile finansalların birim ekonomisi kullanılarak nasıl birleştiğine ve bir bütün olarak ele alınabileceğine odaklanmaktadır. Eğitimin sonunda ise her girişimin 1-1 kullanabileceği, Berhan’ın yıllardır yönettiği şirketlerde kullandığı finansal excel tabloları ve bunların nasıl kullanılacağına dair altın değerinde bilgiler mevcuttur.


Eğitimci


Berhan Kongel
Berhan Kongel

8 yıllık girişimci olan Berhan Kongel, bu süreçte 10 ayrı ürün çıkarmış, son 4 yılda çıkardığı SupportGirls, Richy, ModelClub, TravelClub, PartyGirls gibi çöpçatanlık uygulamaları 100'ün üstünde ülkede faaliyet göstererek global başarıya ulaşmıştır. Aynı zamanda 1,5 yıl boyunca Türkiye'nin en büyük ikinci online işe alım platformu eleman.net'in operasyon direktörlüğünü üstlenen Berhan Kongel, Growth Hacking ve Unit Economics gibi teknikleri kullanarak yıllık %40 ciro artışı sağlamıştır.

Berhan halen Founder Institute Türkiye ve Workup İş Bankası'nda mentorluk vermektedir.
Bu eğitimi satın alan herkes Yapabilirim Slack grubuna da dahil olacaktır. Bu grupta her daim Berhan’a ve birbirinize girişiminizle ilgili sorular sorarak en doğru uygulamalar konusunda fikir alabileceksiniz.

Eğitim Programı


  8 Yıllık Girişimcilik Hikayem ve Girişimlere Tavsiyeler
Available in days
days after you enroll

İade Politikası

Satın almış olduğunuz eğitimler hakkında uyuşmazlık olduğu taktirde Türkiye Hukuku kapsamınca da aşağıda ilgili maddesi belirtilmiş Mesafeli Satış Yönetmeliği Cayma Hakkı’nın İstisnaları Madde 15/1.ğ bendi uyarınca elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler kapsamına girdiğinden Türk kanunlarına göre de iade edilmezler. Bu kanun hükmünün belirttiği hizmetler ve/veya ürünler kullanılınca tüketilen hizmetler sınıfını kapsamaktadır.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığından:
MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM
Cayma Hakkının Kullanımı ve Tarafların Yükümlülükleri

…Cayma hakkının istisnaları

MADDE 15 – (1) Taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

Şimdi başlayın!